DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Mobilheim

                                      Mobilní domy máme momentálně dlouhodobě obsazené!

Nabízíme tyto mobilní domy:         =  Mobilní dům  č. 1 -  třílůžkový s přistýlkou   2 kk,  cca 9,5 x 3 m.

                                                          =  Mobilní dům  č. 2 -  čtyřlůžkový s přistýlkou   3 kk  cca 11 x 3,2 m.

Naše mobilní domy se nachází:  na oploceném pozemku, v krásném a klidném prostředí údolí řeky Sázavy.  Spolu s domy se v celém objektu nachází naše karavany, stodola a hlavní budova, kde jsou pokoje a sociální zařízení pro tábořiště, dětský a sportovní koutek, společné společenské posezení s grilem a ohništěm, solární sprcha a zahradní sprcha, parkoviště pro klienty, různé zahradní posezení a houpačky, houpací sítě, prodej PB, dřeva, grilovacího uhlí a další drobné doplňky. 

                      CENÍK pro mobilní dům č.1 (menší)  a  pro mobilní dům č.2 (větší)        

  Krátkodobě:    

 poplatek za pronájem domu ....................   1.000,- Kč  za dům na noc 

=  poplatek za osobu v našem objektu  .............  100,- Kč   za osobu / noc 

=  vratná záloha    .........................   3.000 - 5.000,-  Kč   za pobyt   (dle délky pobytu a dohody s majitelem)

 

=  příplatek za pobyt pouze na 1 NOC  ................................ 1.500,-    za pobyt   

=  poplatek za HOSTA v objektu přes DEN ............................     50,- Kč   za osobu / den 

=  poplatek za HOSTA v objektu přes NOC ............................   100,- Kč   za osobu / noc  ( bez nároku na lůžkoviny )

=  poplatek za pobyt PSA v našem objektu  ...........................  100,- Kč   za psa / den 

 

Dlouhodobě:       

=  pronájem  (více jak 3 měsíce) ...........................  6.600,- Kč  měsíčně  

=  platba za každou další OSOBU  ...........................     500,-  Kč  osoba za měsíc  (cena je bez lůžkoviny)

=  vratná kauce   ...............................................   22.000,-  Kč   (v úschově po dobu nájmu)  

=  pronájem pouze na 1 MĚSÍC ............................    13.000,-  Kč  za měsíc (cena nájmu je maximálně pro 1 osobu)  

=  platba za pobyt psa v našem objektu  ....................   500,-  Kč   měsíčně za psa  

                                                                   (dáváme přednost dlouhodobému pronájmu) 

 

                        Mobilní dům č.1  (menší)  ( pro 3 osoby + přistýlka 2 osoby)

Mobilní dům je 3 kk ve složení: velká obývací místnost s vestavěným nábytkem, rozkládací rohovou sedací soupravou (přistýlka pro 2 osoby), krbová kamna. V domě je samostatně uzaviratelná ložnice s vestavěným nábytkem, kosmetická galerie, šatní skříně.   Uprostřed domu je vchod do dětského pokoje a chodba ve které je vybavená kuchyň.  Z chodby je vchod do koupelny s malou vanou (se sprchou), umyvadlem a keramické WC.  Součástí mobilního domu je i veranda / terasa s markýzou, zahradní posezení.  K pronájmu domu patří okolní oplocený pozemek kolem domu, který je ohraničen nízkým porostem nebo plotem, aby měl klient soukromí od okolí.     Velikost domu je 2+1+k+k,  cca 9,5 x 3 m.

Vybavení domu č.1 je:  dům je plně vybaven nábytkemTopení řeší kamna na tuhá paliva. O ohřev vody se stará bojler a průtoková baterie. V kuchyni je kuchyňská linka s PB sporákem (lze používat elektrický vařič), lednicí, mikrovlnnou troubou, dřez s průtokovou baterií, varnou konvicí, další drobné spotřebiče-topinkovač, toustovač, šlehač, kuchyňské doplňky, skleničky, příbory a nádobí pro 3-4 osoby, mini pračka, úklidové prostředky.   V domě jsou (pouze u krátkodobého pobytu) papírové kapesníčky, toaletní papír, mýdlo, utěrka, základní saponáty, malý dárek na přivítanou, 2 x lehká deka na chladné večery, 3 x podsedák na venkovní sezení, lůžkoviny a povlaky dle počtu ubytovaných osob. Jedna sada obsahuje: peřina + polštář, povlak na polštář a peřinu, prostěradlo, ručník). Klient může použít vlastní  lůžkoviny (spacák), v tomto případě bude sada lůžkovin z karavanu odstraněna, aby klient nepoužíval lůžkoviny bez povlaků.  PB láhev není zahrnuta v ceně ubytování (lze používat pouze na el. energii).

Hodnocení   Dostačující pozemek kolem domu k soukromí (hlavně za domem), dobré vybavení domu a velký prostor uvnitř, velká terasa, navíc malý

                               balkon, zadní branka za domem k východu z objektu, v případě pobytu dětí je dětský a sportovní koutek naproti domu a v dohledu rodičů.

Hodnocení    Není vhodné pro klienty, kterým vadí křik a pohyb dětí před domem (dětský koutek naproti domu),     

                                                                    Fotografie mobilního domu č.1  

             

                               

                                

                           

                

                 

 

                                    

 

                      Mobilní dům č.2  (větší)  ( pro 4 osoby + přistýlka 2 osoby)

Mobilní dům je 3 kk ve složení: velká obývací místnost s vestavěným nábytkem, rozkládací rohovou sedací soupravou (přistýlka pro 2 osoby), krbová kamna. V domě je samostatně uzaviratelná ložnice s vestavěným nábytkem, kosmetická galerie, šatní skříně.   Uprostřed domu je vchod do dětského pokoje a chodba ve které je vybavená kuchyň.  Z chodby je vchod do koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a keramické WC.  Součástí mobilního domu je i veranda / terasa s markýzou, zahradní posezení.  K pronájmu domu patří okolní oplocený pozemek kolem domu, který je ohraničen nízkým porostem nebo plotem, aby měl klient soukromí od okolí. Velikost domu je 3+k+k  cca 11 x 3,2 m. 

Vybavení domu č.2 je: dům je plně vybaven nábytkemTopení řeší kamna na tuhá paliva. O ohřev vody se stará bojler a průtoková baterie. V kuchyni je kuchyňská linka s PB sporákem (lze používat elektrický vařič), lednicí, mikrovlnnou troubou, dřez s průtokovou baterií, varnou konvicí, další drobné spotřebiče-topinkovač, toustovač, šlehač, kuchyňské doplňky, skleničky, příbory a nádobí pro 4-5 osob, mini pračka, úklidové prostředky.   V domě jsou (pouze u krátkodobého pobytu) papírové kapesníčky, toaletní papír, mýdlo, utěrka, základní saponáty, malý dárek na přivítanou, 2 x lehká deka na chladné večery, 3 x podsedák na venkovní sezení, lůžkoviny a povlaky dle počtu ubytovaných osob. Jedna sada obsahuje: peřina + polštář, povlak na polštář a peřinu, prostěradlo, ručník). Klient může použít vlastní  lůžkoviny (spacák), v tomto případě bude sada lůžkovin z karavanu odstraněna, aby klient nepoužíval lůžkoviny bez povlaků.  PB láhev není zahrnuta v ceně ubytování (lze používat pouze na el. energii).

Hodnocení   Větší terasa. Dobrá výbava domu. Částečně výhled na řeku a na střední část objektu.

Hodnocení    Méně sluníčka z přední části domu a menší pozemek kolem domu.  Poblíž silnice.                                                              

                                                              Fotografie mobilního domu č. 2