DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Mobilheim

           Vítejte na stránce pikovickymlyn.cz v sekci ,,Mobilheim".    V této sekci Vám nabízíme pronájem našich mobilních domů.

 

Nabízíme tyto mobilní domy:         =  Mobilní dům  č. 1 -  třílůžkový s přistýlkou   2 kk,  cca 9,5 x 3 m.

                                                          =  Mobilní dům  č. 2 -  čtyřlůžkový s přistýlkou   3 kk  cca 11 x 3,2 m.

Naše mobilní domy se nachází:  na oploceném pozemku, v krásném a klidném prostředí údolí řeky Sázavy.  Spolu s domy se v celém objektu nachází naše karavany, stodola a hlavní budova, kde jsou pokoje a sociální zařízení pro tábořiště, dětský a sportovní koutek, společné společenské posezení s grilem a ohništěm, solární sprcha a zahradní sprcha, parkoviště pro klienty, různé zahradní posezení a houpačky, houpací sítě, prodej PB, dřeva, grilovacího uhlí a další drobné doplňky. 

K dispozici je: zdarma využit sportovní koutek v našem objektu nebo možnost zdarma zapůjčení sportovních pomůcek (volejbalový míč, rakety na líný(soft) tenis a badminton, různé vodní nafukující pomůcky, různé společenské hry, knížky-časopisy). Bohužel z důvodů časté krádeže a ničení těchto pomůcek, je možné vše zdarma zapůjčit oproti kontrole u správce/zástupce objektu nebo u pověřené osoby, popřípadě oproti záloze.   

Ubytování (pohyb) psů / zvířat v našem objektu  pouze s povolením majitele a za poplatek dle našeho ceníku.  Není povolen vstup ostatním psům na náš pozemek! Toto platí hlavně pro psa hosta/návštěvy.  Přísný zákaz volné pobíhání nebo venčení psů po našem pozemku.   Každý majitel psa (zvířete), který se ubytuje v našem objektu, je povinen si po svém zvířeti uklízet exkrementy.  V opačném případě hrozí pokuta nebo při opakovaném napomenutí hrozí ukončení pobytu v našem objektu. Každý pes by měl mít registrační známku s platným  očkovacím průkazem (není nutné předkládat ke kontrole).  Pes nesmí svojí přítomností obtěžovat ostatní klienty. 

 

                         Mobilní dům č.1  (menší)  ( pro 3 osoby + přistýlka 2 osoby)

Mobilní dům je 3 kk ve složení: velká obývací místnost s vestavěným nábytkem, rozkládací rohovou sedací soupravou (přistýlka pro 2 osoby), krbová kamna. V domě je samostatně uzaviratelná ložnice s vestavěným nábytkem, kosmetická galerie, šatní skříně.   Uprostřed domu je vchod do dětského pokoje a chodba ve které je vybavená kuchyň.  Z chodby je vchod do koupelny s malou vanou (se sprchou), umyvadlem a keramické WC.  Součástí mobilního domu je i veranda / terasa s markýzou, zahradní posezení.  K pronájmu domu patří okolní oplocený pozemek kolem domu, který je ohraničen nízkým porostem nebo plotem, aby měl klient soukromí od okolí.     Velikost domu je 2+1+k+k,  cca 9,5 x 3 m.

Vybavení domu č.1 je:  dům je plně vybaven nábytkem. Topení řeší kamna na tuhá paliva. O ohřev vody se stará bojler a průtoková baterie. V kuchyni je kuchyňská linka s PB sporákem (lze používat elektrický vařič), lednicí, mikrovlnnou troubou, dřez s průtokovou baterií, varnou konvicí, další drobné spotřebiče-topinkovač, toustovač, šlehač, kuchyňské doplňky, skleničky, příbory a nádobí pro 3-4 osoby, mini pračka, úklidové prostředky.   V domě jsou (pouze u krátkodobého pobytu) papírové kapesníčky, toaletní papír, mýdlo, utěrka, základní saponáty, malý dárek na přivítanou, 2 x lehká deka na chladné večery, 3 x podsedák na venkovní sezení, lůžkoviny a povlaky dle počtu ubytovaných osob. Jedna sada obsahuje: peřina + polštář, povlak na polštář a peřinu, prostěradlo, ručník). Klient může použít vlastní  lůžkoviny (spacák), v tomto případě bude sada lůžkovin z karavanu odstraněna, aby klient nepoužíval lůžkoviny bez povlaků.  PB láhev není zahrnuta v ceně ubytování (lze používat pouze na el. energii).

Hodnocení   Dostačující pozemek kolem domu k soukromí (hlavně za domem), dobré vybavení domu a velký prostor uvnitř, velká terasa, navíc malý

                               balkon, zadní branka za domem k východu z objektu, v případě pobytu dětí je dětský a sportovní koutek naproti domu a v dohledu rodičů.

Hodnocení    Není vhodné pro klienty, kterým vadí křik a pohyb dětí před domem (dětský koutek naproti domu),     

                                          Fotografie mobilního domu najdete níže.

 

                        Mobilní dům č.2  (větší)  ( pro 4 osoby + přistýlka 2 osoby)

Mobilní dům je 3 kk ve složení: velká obývací místnost s vestavěným nábytkem, rozkládací rohovou sedací soupravou (přistýlka pro 2 osoby), krbová kamna. V domě je samostatně uzaviratelná ložnice s vestavěným nábytkem, kosmetická galerie, šatní skříně.   Uprostřed domu je vchod do dětského pokoje a chodba ve které je vybavená kuchyň.  Z chodby je vchod do koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a keramické WC.  Součástí mobilního domu je i veranda / terasa s markýzou, zahradní posezení.  K pronájmu domu patří okolní oplocený pozemek kolem domu, který je ohraničen nízkým porostem nebo plotem, aby měl klient soukromí od okolí. Velikost domu je 3+k+k  cca 11 x 3,2 m. 

Vybavení domu č.2 je: dům je plně vybaven nábytkemTopení řeší kamna na tuhá paliva. O ohřev vody se stará bojler a průtoková baterie. V kuchyni je kuchyňská linka s PB sporákem (lze používat elektrický vařič), lednicí, mikrovlnnou troubou, dřez s průtokovou baterií, varnou konvicí, další drobné spotřebiče-topinkovač, toustovač, šlehač, kuchyňské doplňky, skleničky, příbory a nádobí pro 4-5 osob, mini pračka, úklidové prostředky.   V domě jsou (pouze u krátkodobého pobytu) papírové kapesníčky, toaletní papír, mýdlo, utěrka, základní saponáty, malý dárek na přivítanou, 2 x lehká deka na chladné večery, 3 x podsedák na venkovní sezení, lůžkoviny a povlaky dle počtu ubytovaných osob. Jedna sada obsahuje: peřina + polštář, povlak na polštář a peřinu, prostěradlo, ručník). Klient může použít vlastní  lůžkoviny (spacák), v tomto případě bude sada lůžkovin z karavanu odstraněna, aby klient nepoužíval lůžkoviny bez povlaků.  PB láhev není zahrnuta v ceně ubytování (lze používat pouze na el. energii).

Hodnocení   Větší terasa. Dobrá výbava domu. Částečně výhled na řeku a na střední část objektu.

Hodnocení    Méně sluníčka z přední části domu a menší pozemek kolem domu.  Poblíž silnice.     

                                                            Fotografie mobilního domu najdete níže.

 

                      CENÍK pro mobilní dům č.1 (menší)  a  pro mobilní dům č.2 (větší)        

  Krátkodobě:    

 poplatek za pronájem domu ........................................      800,- Kč  za dům na noc (cena pro 1 osobu)

=  platba za každou další OSOBU  ...................................     500,- Kč  osoba za noc 

=  příplatek za pobyt pouze na 1 NOC  ................................ 1.000,-    za pobyt   

=  poplatek za HOSTA v objektu přes DEN ............................     30,- Kč   za osobu / den 

=  poplatek za HOSTA v objektu přes NOC ............................     50,- Kč   za osobu / noc  ( bez nároku na lůžkoviny )

=  poplatek za pobyt PSA v našem objektu  ...........................  100,- Kč   za psa / den 

=  vratná záloha    ................................................   3.000 - 5.000,-  Kč   za pobyt   (dle délky pobytu a dohody s majitelem)

 Dlouhodobě:       

=  pronájem  (více jak 2 měsíce) ...........................  5.600,- Kč  měsíčně  (cena nájmu pro 1 osobu a bez lůžkovin) 

=  platba za každou další OSOBU  ...........................     500,-  Kč  osoba za měsíc  (cena je bez lůžkoviny)

=  vratná kauce   ...............................................   22.000,-  Kč   (v úschově po dobu nájmu)  

=  pronájem pouze na 1 MĚSÍC ............................    10.000,-  Kč  za měsíc (cena nájmu je maximálně pro 1 osobu)  

=  platba za pobyt psa v našem objektu  ....................   500,-  Kč   měsíčně za psa  

                                                     (dáváme přednost dlouhodobému pronájmu) 

 

V ceně za pronájem  JE  zahrnuto:          

=  pronájem mobilního domu č. 1 a pozemku kolem domu cca 100-200m2

=  lůžkoviny  (pouze na počátku pobytu, další lůžkoviny za poplatek 60,- Kč/sadu),   

=  toaletní papír, mýdlo, saponáty, papírové kapesníčky, toaletní papír, potřebné doplňky v kuchyňce,

=  markýza, malý gril, zahradní posezení se stolem, lehátkem,

=  parkování na parkovišti v našem oploceném objektu (pouze pro 1 auto), 

=  společenské využití v našem objektu s velkým grilem nebo ohništěm,

=  využití dětského a sportovního koutku v našem objektu, 

=  zapůjčení společenských her, sportovních pomůcek a náčiní, různé vodní nafukující pomůcky, dámské a pánské kolo (dle obsazenosti)

=  údržba domu a zahrady našeho objektu (údržba zahrady neplatí pro dlouhodobě pronajatý pozemek) 
 
=  zapůjčení dětské skládací postýlky a koupací vaničky,

 

V ceně za pronájem  NENÍ  zahrnuto                                                                                                  

=  spotřeba elektrické energie a vody v domě dle elektroměru viz.ceník,

=  poplatek za hosta(y), který se bude pohybovat v objektu nebo bude využívat sociální zařízení v našem objektu (viz. ceník),

=  dřevo k ohništi, grilovací brigety  (možnost zakoupit v našem objektu),      

=  lůžkoviny pro přistýlku nebo hosty,

=  spotřeba PB v mobilním domě,

 

 Možné slevy z pobytu:       Nutné předem hlásit, zpětně nelze uplaťnovat slevu! 

=  děti do dvou let mají pobyt v našem objektu zdarma (bez lůžkovin),

=  sleva za věrnost 5% z ceny pobytu při objednávce dalšího pobytu během jednoho roku od posledního pobytu.       

                                                    

Nástup k pobytu:      

= dle uzavřené rezervace v první den pobytu  v časovém rozmezí od 10,00 - 17,00 hodin

= Pokud se klient předem a písemně nedomluví s majitelem/pronajimatelem na jiném časovém rozmezí, který bude oběma stranám vyhovovat a

   nenastoupí k pobytu do 17 hodin.    Propadne po 17 hodině rezervace ve prospěch majitele/ubytovatele a ubytovatel má právo nabídnout pobyt

   novému zájemci.

 

 Platby při krátkodobém pobytu:             

= záloha na rezervaci pobytu se hradí předem na náš účet majitele nebo hotově u majitele, 

= platba za pobyt a záloha k pobytu se hradí buď při podpisu dohody k pobytu nebo nejpozději v den nástupu k pobytu,    

= záloha k pobytu se vrací na konci pobytu, 

= spotřeba za spotřebu elektrické energie, vody v karavanu se hradí na konci pobytu,                                                                                    

= poplatky za hosta(y) se hradí na konci pobytu,

 

 Platby při dlouhodobém pronájmu:         

=  platba za pronájem, poplatky a kauce se hradí při podpisu smlouvy, nejpozději v den nástupu nájmu,

=  dále pak na konci ušlého měsíce pro následující nový měsíc, nejpozději do 5. kalendářního dne v novém měsíci na který se nájem hradí,

=  poplatky za hosta(y) v novém měsíci za předchozí měsíc, nejpozději do 5. kalendářního dne v novém měsíci,  

=  spotřeba elektrické energie,vody v karavanu se hradí na začátku nového měsíce, nejpozději do 10. kalendářního dne v novém měsíci).

=  kauce se vrací na konci pobytu, pokud nevznikne škoda nebo dluh ze strany nájemce,

=  doplatky za stočné, vodu a energii se hradí dle dohody s pronajimatelem měsíčně (v novém měsíci za předchozí měsíc, nejpozději do 5. kalendářního dne v novém měsíci) popřípadě dle půlročního vyúčtování nebo na konci pronájmu nájemce.

 

                                                                    Fotografie mobilního domu č.1  

             

                               

                                

                           

                

                 

 

                                    

 
 
                                                              Fotografie mobilního domu č. 2