DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Karavany

                  Vítejte v sekci ,, karavany ´´.     Zde Vám  nabízíme pronájem našich karavanů.

                                                      

 Pronájem karavanů nabízíme:      

=  v sezóně   od   1. dubna   do   30. října    

=  mimo sezonu (dle dohody s majitelem) a pouze v omezeném provozu (vypnutá voda v karavanu a uklizené venkovní vybavení).   

 Nabízíme tyto karavany:        

Karavan  č. 1 - dvojlůžkový s přistýlkou pro 1 osobu  1 místnost  cca 2,2 x 4 m.

Karavan  č. 2 - třílůžkový s přistýlkou pro 2 osoby 1+1+ k  cca 2,4 x 6,5 m.

Naše karavany se nachází  na rozlehlém oploceném objektu v krásném a klidném prostředí v údolí řeky Sázavy.   Spolu s karavany se na pozemku nachází mobilní domy, stodola a hlavní budova, kde jsou pokoje a sociální zařízení pro tábořiště, dětský a sportovní koutek, společné společenské posezení s grilem a ohništěm, solární sprcha, parkoviště pro klienty, různé zahradní posezení a houpačky, prodej PB a dřeva.  

Každý karavan má  přívod vody a elektrické energie, kompletně vybavenou kuchyňskou linku s nádobím i spotřebiči, lůžkoviny a další drobné doplňky, vlastní slunečník s zahradním posezením + stůl, lehátko, malý zahradní gril, sušák na prádlo. 

Pozemek kolem karavanu je ohraničen nízkým porostem, tak aby měl klient soukromí od okolí.   Klient nemá  dovoleno na pronajatém pozemku kolem karavanu zabrat jakoukoliv část např. k postavení stanu, bazénu, parkování jakékoliv techniky.  Pokud si klient přeje parkovat auto u karavanu, je toto potřeba předem konzultovat s majitelem, po určení parkovacího místa majitelem uhradit poplatek dle ceníku.  Klient se muže pohybovat a využívat další okolní pozemek v objektu označený jako společné prostory ( posezení pod pergolou a u ohniště, pobyt na dětském a sportovním koutku, různé posezení a odpočinkové prostory) a to tak, aby neomezoval ostatní klienty.  

K dispozici je zdarma sportovní využití v našem objektu (kuželky, líný(soft), badminton, volejbal, dětský kroket, petanque a mini golf). Možnost zdarma zapůjčení sportovních pomůcek (volejbalový míč, rakety na líný(soft) tenis a badminton, různé vodní nafukující pomůcky, různé společenské hry, knížky-časopisy). Bohužel z důvodů časté krádeže a ničení těchto pomůcek, je možné vše zdarma zapůjčit oproti kontrole u správce/zástupce objektu nebo u pověřené osoby. 

Ubytování (pohyb) psů / zvířat v našem objektu  pouze s povolením majitele a za poplatek dle našeho ceníku.  Není povoleno, aby se po našem pozemku v objektu pohyboval pes (zvíře), které nemá povolení od majitele nebo uhrazen poplatek. To platí hlavně u psa hosta, který přijde na návštěvu k ubytovanému (nájemci). Každý pes by měl mít registrační známku s platným  očkovacím průkazem (není potřeba předkládat).    Přísný zákaz volného pobíhání nebo venčení psů po našem pozemku.   Každý majitel zvířete je povinen si po svém zvířeti uklízet exkrementy.  V opačném případě hrozí pokuta nebo při opakovaném napomenutí hrozí ukončení pobytu v našem objektu.                                                     

Nástup k pobytu   dle uzavřené rezervace v první den pobytu  v časovém rozmezí od 11,00 - 17,00 hodin. Pokud Vám toto časové rozmezí nevyhovuje je potřeba si předem s majitelem/ubytovatelem domluvit na jiném časovém rozmezí, který bude oběma stranám vyhovovat.  Nenastoupí-li klient k  pobytu do 17 hodin (popřípadě v jiném domluveném čase), propadá po 17 hodině rezervační záloha ve prospěch majitele/ubytovatele a ubytovatel má právo nabídnout pobyt novému zájemci.

Ukončení pobytu   dle uzavřené dohody v poslední den pobytu  nejpozději do 10,00 hodin.

     

 Popis karavanu:                 Karavan č.1  (menší)  ( pro 2 osoby + přistýlka 1 osoba)

Karavan je jedna místnost, kde na jedné straně je postel dvojlůžko (140x200cm) a na druhé straně rozkládací sedací souprava, která po rozložení slouží jako přistýlka (pro 1 osobu 110x200cm). Uprostřed karavanu je malá plně vybavená kuchyňka. Naproti kuchyňce je vestavěná šatní skříň. Velikost  karavanu  je cca 2,2 x 4 m.

Vybavení v karavanu č.1 je elektrický vařič, mikrovlnka, dřez s vodovodní baterií (pouze studená voda), varná konvice, lednice, kuchyňské doplňky, skleničky, příbory a nádobí pro 2-4 osoby.   V karavanu jsou (pouze u krátkodobého pobytu) papírové kapesníčky, toaletní papír, mýdlo, základní saponáty, utěrka, malý dárek na přivítanou, 3 x podsedák na venkovní sezení a lehká deka na chladné večery, peřiny a povlaky na lůžkoviny (1 sada obsahuje: povlak na polštář a peřinu, prostěradlo, ručník) vše dle počtu ubytovaných osob.   Klient může použít vlastní  lůžkoviny (spacák - polštář).   V tomto případě bude sada peřin - polštářů, lůžkovin a ručníků z karavanu odstraněna, aby klient nepoužíval peřiny bez povlaků.   Součástí vybavení je zahradní posezení pro 3 osoby a stůl před karavanem, markýza na karavanu, slunečník, 2 x lehátko a malý zahradní gril.                                                   

Hodnocení    +  Nízká cena za pobyt. Blízká dostupnost do sociálního zařízení cca 50m a k řece cca 150m. Výhled na řeku a střed objektu.

Hodnocení    -  Vhodné pro více nenáročné klienty s počtem maximálně dvě osoby. Maličký prostor uvnitř karavanu.  

 

 

  Popis karavanu:                   Karavan č. 2  (větší)  ( pro 3 osoby + přistýlka 2 osoby ) 

Karavan je 1+1, jedna velká místnost sloužící jako obývací místnost se sedací soupravou  do tvaru písmene ,,U,, po rozložení slouží jako přistýlka (pro 2 osoby).  Součástí velké místnosti je plně vybavená kuchyňka.  Dále se ve velké místnosti kolem posezení nachází vestavěný nábytek a úložné prostory, šatní skříň a vchod do mini koupelny.   Druhá místnost slouží jako samostatně uzavíratelná ložnice pro 3 osoby, kde na jedné straně je patrová palanda a na druhé lůžko 80x200cm, které je možné složit v sedací soupravu.     Velikost karavanu  je cca 2,4 x 6,5 m.

Vybavení karavanu je vybavená kuchyňka (dřez + vodovodní průtoková baterie (teplá voda), kombinovaná lednička na PB nebo elektřinu, vařič na  PB nebo vařič, varná konvice, mikrovlnná trouba, různé drobné spotřebiče, topinkovač, toustovač,šlehač, nádobí a skleničky pro 4-6 osob, drobné doplňky v kuchyňce. ).   K vytápění slouží malé kamínka na PB nebo elektrický horkovzdošný krb.   Přes letní období je možné využít elektrickou ventilaci rozvedenou po karavanu.  V karavanu je malá koupelna vybavená toaletní skřínkou, plastovým umyvadlem s průtokovou baterií, chemické WC, mini sprcha, úklidové prostředky.   V karavanu jsou (pouze u krátkodobého pobytu) papírové kapesníčky, toaletní papír, mýdlo, základní saponáty, malý dárek na přivítanou, utěrka, 1 x lehká deka na chladné večery, 4 x podsedák na venkovní sezení, peřiny a povlaky na lůžkoviny (1 sada obsahuje: povlak na polštář a peřinu, prostěradlo, ručník) vše dle počtu ubytovaných osob.   Klient může použít vlastní  lůžkoviny (spacák+polštář, ručník).  V tomto případě bude sada lůžkovin a peřin včetně polštářů z karavanu odebrána, aby klient nepoužíval lůžkoviny bez povlaků.    Součástí karavanu je zahradní posezení pro 4 - 5 osob + stůl a slunečník,  2 x lehátko, malý zahradní gril.

Hodnocení   + Karavan stojí stranou v klidnější části pozemku od středu pozemku, kde je společenské a sportovní využití.  Dobře vybavený karavan       

                               spotřebiči a doplňky, koupelna a dřez s teplou vodou.  Parkoviště poblíž karavanu, odkud je vidět na zaparkované auto.  Více stínu v létním

                               horku a více zeleně v okolí.

Hodnocení   Hodně malá sprcha (vhodná pouze pro malé děti), málo místa v koupelně, kde je chemické WC, letní koupelna cca 150m od karavanu.                                                      

      

                                  CENÍK pro karavan č.1 (menší)                                                   

Pobyt krátkodobě:    

 cena za pronájem KARAVANU  ........................   300,- Kč  karavan za den

=  cena za OSOBU  ..................................................   50,- Kč  osoba za den 

            Další platby / příplatky:

=  poplatek za pobyt PSA v našem objektu  ...............  100,- Kč  za psa / den 

=  příplatek za pobyt pouze na 1 NOC  .....................   150,-  Kč  osoba za pobyt  

=  poplatek za HOSTA v objektu přes DEN ..................   30,- Kč  za osobu / den 

=  poplatek za HOSTA v objektu přes NOC ..................   50,- Kč  za osobu / noc  

=  vratná záloha    ..................................   1.000 - 3.000,-  Kč  za pobyt   (dle délky pobytu a dohody s majitelem)

 Pronájem dlouhodobě:       

=  nájem KARAVANU  dle smlouvy  .......................  3.500,- Kč  měsíčně  (cena nájmu je pro 1 osobu)  

=  platba za každou další OSOBU  .........................        500,-  Kč  osoba za měsíc  

=  pobyt v karavanu (pouze na 1 - 3 MĚSÍCE)  ........   5.500,-  Kč  za měsíc (cena za pobyt je pro 1 osobu)  

=  vratná KAUCE   ...............................................  14.000,-  Kč  (v úschově po dobu nájmu

=  platba za pobyt PSA v našem objektu  ...............       500,-  Kč  měsíčně za psa  

                               (dáváme přednost dlouhodobému pronájmu) 

 

                                          CENÍK pro karavan č.2 (větší)              

Pobyt krátkodobě:    

 cena za pronájem KARAVANU  .........................  400,- Kč  karavan za den

=  cena za OSOBU  ..................................................   50,-   osoba za den 

           Další platby / příplatky:

=  poplatek za pobyt PSA v našem objektu  ..............   100,- Kč  za psa / den 

=  příplatek za pobyt pouze na 1 NOC  .....................    250,-  Kč  osoba za pobyt   

=  poplatek za HOSTA v objektu přes DEN ..................   30,- Kč  za osobu / den 

=  poplatek za HOSTA v objektu přes NOC ..................   50,- Kč  za osobu / noc  

=  vratná záloha    ..................................    1.000 - 3.000,-  Kč  za pobyt   (dle délky pobytu a dohody s majitelem)

 Pronájem douhodobě:       

=  pronájem KARAVANU  ...................................   4.500,- Kč  měsíčně  (cena nájmu je pro 1 osobu)  

=  platba za každou další OSOBU  ......................        500,-  Kč  osoba za měsíc  

=  pobyt v karavanu (pouze na 1 - 3 MĚSÍCE)  .....   7.000,-  Kč  za měsíc (cena za pobyt je pro 1 osobu)  

=  vratná KAUCE   .............................................  17.000,-  Kč  (v úschově po dobu nájmu

=  platba za pobyt PSA v našem objektu  .............       500,-  Kč  měsíčně za psa  

                             (dáváme přednost dlouhodobému pronájmu)  

 

V ceně za pronájem  JE  zahrnuto:          

=  pronájem karavanu č. 1 a pozemku kolem karavanu cca 20m2

=  lůžkoviny   (pouze na počátku pobytu, další lůžkoviny za poplatek 100,- Kč / sadu),   

=  toaletní papír, mýdlo, saponáty, papírové kapesníčky, toaletní papír, potřebné doplňky v kuchyňce,

=  spotřeba elektrické energie a vody v karavanu do 5 kWh, 

=  malý gril, zahradní posezení s lehátkem a dešníkem u karavanu,výklopná markýza na karavanu,

=  parkování na parkovišti v našem oploceném objektu (pouze pro 1 auto klienta), 

=  společenské využití v našem objektu s velkým grilem nebo ohništěm,

=  využití dětského a sportovního koutku v našem objektu, 

=  zapůjčení společenských her, sportovních pomůcek a náčiní, různé vodní nafukující pomůcky (vše dle nabídky objektu a obsazenosti),

=  údržba karavanu a úklid kolem karavanu, údržba zahrady našeho objektu (neplatí pro dlouhodobě pronajatý pozemek),
 
= dále si u nás můžete zdarma zapůjčit dětskou skládací postýlku nebo vaničku, žehlící prkno a žehličku, fén / kulmu (vše dle nabídky objektu a 
    obsazenosti),

 

V ceně za pronájem  NENÍ  zahrnuto                                                                                                  

=  spotřeba elektrické energie a vody v karavanu dle elektroměru nad 5 kWh  a zásuvka společná kuchyňka-sprcha ( viz.ceník),

=  poplatek za hosta(y), který se bude pohybovat v objektu nebo bude využívat sociální zařízení v našem objektu (viz. ceník),

=  dřevo k ohništi, grilovací brigety  (možnost zakoupit v našem objektu),     

=  úklid v karavanu po dobu pobytu.

 

 Platby při krátkodobém pobytu:             

= záloha na rezervaci pobytu se hradí předem na náš účet majitele nebo hotově u majitele, 

= platba za pobyt a záloha k pobytu se hradí buď při podpisu dohody k pobytu nebo nejpozději v den nástupu k pobytu,    

= záloha k pobytu se vrací na konci pobytu, 

= platba za spotřebu elektrické energie nad 5 kWh a poplatky za hosta(y) se hradí na konci pobytu,                                                                                    

 

 Platby při dlouhodobém pronájmu:         

=  platba za pronájem, poplatky a kauce se hradí při podpisu smlouvy, nejpozději v den nástupu nájmu,

=  dále pak na konci ušlého měsíce pro následující nový měsíc, nejpozději do 5. kalendářního dne v měsíci na který se nájem hradí,

=  poplatky za hosta(y) v novém měsíci za předchozí měsíc, nejpozději do 5. kalendářního dne v novém měsíci,  

=  spotřeba elektrické energie,vody v karavanu se hradí na začátku nového měsíce, nejpozději do 15. kalendářního dne v novém měsíci).

=  kauce se vrací na konci pobytu, pokud nevznikne škoda nebo dluh ze strany nájemce,

=  doplatky za stočné, vodu a energii se hradí dle dohody s pronajimatelem měsíčně (v novém měsíci za předchozí měsíc, nejpozději do 5. kalendářního dne v novém měsíci) popřípadě dle půlročního vyúčtování nebo na konci pronájmu nájemce.

 

Možné slevy z pobytu:      

=  sleva při použití vlastních lůžkovin - sleva 50,- Kč za jednu sadu (z konečné celkové ceny pobytu). Nutné předem hlásit, zpětně nelze uplaťnovat slevu! 

=  děti 2 let mají pobyt v našem objektu zdarma (bez nároku na lůžkoviny),

=  sleva za věrnost 5% z ceny pobytu při objednávce dalšího pobytu během jednoho roku.       

 

                                                                    Fotografie malého karavanu č. 1  

              

                               

              

              

              

               

 

                                                     Fotografie velkého karavanu č. 2