DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Karavany

                                                                  KARAVANY

                                                      

 Nabízíme k pronájmu tyto karavany:        

=  Karavan (menší)  č. 1  dvojlůžkový  - 1 místnost  cca 2,2 x 4 m.

=  Karavan (větší)  č. 2  třílůžkový s přistýlkou pro 2 osoby - 1 kk  cca 2,4 x 6,5 m.

 

Pronájem karavanů nabízíme:      

=  pouze v sezóně  dle počasí  od   května   do   září   

=  mimo sezonu pouze dle počasí a dle dohody s majitelem.  Provoz v toto období může mít omezený provoz (vypnutá voda v karavanu a uklizené venkovní vybavení).   

Naše karavany se nachází  na části našeho rozlehlého oploceného objektu v krásném a klidném prostředí v údolí řeky Sázavy.   V další části objektu se nachází mobilní domy, chatky, stodola, hlavní budova, dětský koutek, společné společenské posezení s grilem a ohništěm, solární sprchy, parkoviště pro klienty, různé zahradní posezení a houpačky, prodej PB a dřeva.  

Karavan má svůj vlastní pozemek, který je ohraničen nízkým zeleným porostem tak, aby měl klient soukromí od okolí.   Na tomto pozemku kolem karavanu není povoleno postavení stanu, bazénu, parkování jakékoliv techniky nebo auta.  Klient se muže pohybovat a využívat další okolní pozemek v objektu označený jako společné prostory (posezení pod pergolou a u ohniště, pobyt na dětském a sportovním koutku, různé posezení a odpočinkové prostory) a to tak, aby neomezoval ostatní klienty.  

 

                              Karavan č.1  (menší)  ( dvojlůžkový )

Popis karavanu:  karavan je jedna místnost, kde na jedné straně je postel dvojlůžko (140x200cm) a na druhé straně rozkládací sedací souprava, která po rozložení slouží jako přistýlka (pro 1 osobu 110x200cm). Uprostřed karavanu je malá plně vybavená kuchyňka. Naproti kuchyňce je vestavěná šatní skříň. Velikost  karavanu  je cca 2,2 x 4 m.

Vybavení v karavanu je: elektrický vařič (jednoplot.vařič), mikrovlnka, dřez s vodovodní baterií (pouze studená voda), varná konvice, lednice (malá 40l), kuchyňské doplňky, skleničky, příbory a nádobí pro 2-4 osoby.   V karavanu jsou (pouze u krátkodobého pobytu) papírové kapesníčky, toaletní papír, mýdlo, základní saponáty, utěrka, malý dárek na přivítanou, 3 x podsedák na venkovní sezení a lehká deka na chladné večery, peřiny a povlaky na lůžkoviny (1 sada obsahuje: povlak na polštář a peřinu, prostěradlo, ručník) vše dle počtu ubytovaných osob.  Součástí vybavení je zahradní posezení pro 4 osoby a stůl před karavanem, markýza na karavanu, slunečník, 2 x lehátko a malý zahradní gril, sušák na prádlo.                                                   

Hodnocení    +  Nízká cena za pobyt. Blízká dostupnost do sociálního zařízení cca 50m a k řece cca 150m. Výhled na řeku a střed objektu.

Hodnocení    -  Vhodné pro více nenáročné klienty s počtem maximálně dvě osoby. Malý prostor uvnitř karavanu.  

Bohužel tento karavan je mimo provoz, protože byl totálně poničen klientem (viz foto níže).

K porovnání fotografie níže jak karavan vypadal před poničením. Můžete porovnat a posoudit chování některých lidí :-(  Vzniklá škoda je natolik velká částka, že budeme raději karavan vyřazovat z nabídky.

Foto poškozeného karavanu.

                           

                        

                                                                   Fotografie malého karavanu č. 1 

Foto karavanu před poškozením.

              

                               

              

              

              

               

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                              Karavan č. 2  (větší)  ( pro 3 osoby + přistýlka 2 osoby ) 

Popis karavanu:  karavan je 1+1, jedna velká místnost sloužící jako obývací místnost se sedací soupravou  do tvaru písmene ,,U,, po rozložení slouží jako přistýlka (pro 2 osoby, 140 x 200 cm).  Součástí velké místnosti je plně vybavená kuchyňka.  Dále se ve velké místnosti kolem posezení nachází vestavěný nábytek a úložné prostory, šatní skříň a vchod do mini koupelny.   Druhá místnost slouží jako samostatně uzavíratelná ložnice pro 3 osoby, kde na jedné straně je patrová palanda ( spodní lůžko 70 x 200 cm, horní lůžko 70 x 200 cm) a na druhé lůžko 70x200cm, které je možné složit v sedací soupravu.     Velikost karavanu  je cca 2,4 x 6,5 m.

Vybavení karavanu je:  vybavená kuchyňka (dřez + vodovodní průtoková baterie (teplá voda), kombinovaná lednička na PB nebo elektřinu, vařič na  PB nebo vařič, varná konvice, mikrovlnná trouba, různé drobné spotřebiče, topinkovač, toustovač,šlehač, nádobí a skleničky pro 4-6 osob, drobné doplňky v kuchyňce. ).   K vytápění slouží malé kamínka na PB nebo elektrický horkovzdošný krb/přímotop.   Přes letní období je možné využít elektrickou ventilaci rozvedenou po karavanu.  V karavanu je malá koupelna vybavená toaletní skřínkou, plastovým umyvadlem s průtokovou baterií, chemické WC, hodně mini sprcha (vhodná pouze pro děti), úklidové prostředky.   V karavanu jsou (pouze u krátkodobého pobytu) papírové kapesníčky, toaletní papír, mýdlo, základní saponáty, malý dárek na přivítanou, utěrka, 1 x lehká deka na chladné večery, 4 x podsedák na venkovní sezení, peřiny a povlaky na lůžkoviny (1 sada obsahuje: povlak na polštář a peřinu, prostěradlo, ručník) vše dle počtu ubytovaných osob.   Klient může použít vlastní  lůžkoviny (spacák+polštář, ručník).  V tomto případě bude sada lůžkovin a peřin včetně polštářů z karavanu odebrána, aby klient nepoužíval lůžkoviny bez povlaků.    Součástí karavanu je zahradní posezení pro 4 - 5 osob + stůl a slunečník,  2 x lehátko, malý zahradní gril.

Hodnocení   

Karavan stojí stranou v klidnější části pozemku od středu pozemku, kde je společenské a sportovní využití.  Dobře vybavený karavan  spotřebiči a doplňky, koupelna a dřez s teplou vodou.  Parkoviště poblíž karavanu, odkud je vidět na zaparkované auto.  

Hodnocení   - 

Nedostačující hodně malá sprcha a málo místa v koupelně, kde je pouze chemické WC. Sociální zařízení cca 100m od karavanu.  Karavan je už bohužel z větší časti poničen a pouze dosluhuje. Z tohoto důvodu je také snížena cena.  Nově umístěním nové buňky z boku karavanu je už méně soukromí v okolí.     

                                                                     

        CENÍK pro KARAVAN č. 2 :    

 cena za pronájem KARAVANU  .........................   450,- Kč  karavan za den (při pobytu na 2 a více nocí) + poplatek za osobu

=  cena za pobyt pouze na 1 NOC  ..........................   700,-  Kč  za pobyt  (při pobytu pouze na jednu noc) + poplatek za osobu

=  cena za OSOBU  ..................................................  120,- Kč  osoba za den 

=  vratná záloha / kauce   .....................    1.000 - 3.000,-  Kč  za pobyt   (dle délky pobytu a dohody s majitelem)

         Další platby / příplatky ke krátkodobému ubytování v karavanu č.2 : 

=  poplatek za pobyt PSA v našem objektu  ..............   120 - 200,- Kč  za psa / den (dle velikosti a plemene psa)

=  poplatek za HOSTA v objektu přes DEN ..................   50,- Kč  za osobu / den 

=  poplatek za HOSTA v objektu přes NOC ................  120,- Kč  za osobu / noc  (bez nároku na lůžkoviny)

 

    Ceny pro dlouhodobé ubytování v karavanu č.2 :     

=  pronájem KARAVANU (3 a více měsíců)  .......   5.000,- Kč  měsíčně  (v období leden,únor,březen,listopad,prosinec ... 3.000 kč) + osoba

=  platba za OSOBU  ............................................   1.000,-  Kč  osoba za měsíc  

=  pobyt v karavanu (pouze na 1 - 3 MĚSÍCE)  .... 10.000,-  Kč  za měsíc  + poplatek za osobu

=  vratná KAUCE   ..............................................  18.000,-  Kč  (v úschově po dobu nájmu

=  platba za pobyt PSA v našem objektu  .......  500 - 1.000,-  Kč  měsíčně za psa  ( dle velikosti a plemene psa)  

                           Fotografie velkého karavanu č. 2